Sagopa Kajmer ve Patron dinleyenlere bir sürpriz yaparak, Haziran ayında yayınlayacakları single albümün kapak çalışmasını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

PMC’yi yeniden yapılandıran ve yakın bir zamanda Pmc Legacy, Vol.2 albümünü yayınlayan Patron ve Melankolia Müzik olarak müzik kariyerine tek başına devam eden Sagopa Kajmer uzun bir  süredir sosyal medya üzerinden yaptıkları çalışmaları paylaşmaktaydılar.

Sagopa Kajmer Türkçe Rap sanatçıları ile ortak bir çalışma yapmasına imkansız olarak bakılıyordu. İlk olarak Patron’un Manzaralar parçasını paylaşan Sagopa Kajmer ve hakkında şu yorumu yaptı… “Harika şarkı.”

Ardından Patron kendi Twitter hesabından “Yunus abi’ye paylaşımı için teşekkür ederim. Ben engelliyim profilini göremiyorum ama sağolsun beğenmesine çok sevindim” Tweet’in ardından Sagopa Kajmer şu yorumu yapmıştı “Kardeşim şarkı harika. ağzına, kalemine sağlık. Engel bana da sürpriz oldu sahiden. Yeni şarkılara devam!!!”

Şarkının kapak tasarımında detaylara da yer verildi. Kapakta bulunan arabanın plakasında 2005 Mil yazısı dikkatleri çekiyor. Sagopa Kajmer’in 2005 yılında yayınlanan “Romantizma” albümünde yer alan “Hayat Arabamla 2005 Mil” şarkısında yer alan dizelerini bizlere hatırlattı.

“Onca yıldır yalnızım, dostum postum yüzdü, geçti
Onca gündür gamsızım, bir tek cümle yetemedi
Ve bunca kadere dargınım, nerede kötü gün yardımım?
Gençliğimde bir kareydi, pek tabii ki bir kereydi”

Ayrıca “Bir Pesimistin Gözyaşları” albümünün kapağında bulunan bir görsele de yeni çalışmada yer verilmiş. Albümün kapak tasarımı Realweak imzası taşıyor.

Yeni çalışmalarında farklı tarzlar deneyen iki eski ismin yayınlayacağı bu single herkes tarafından merak ediliyor.

Okunma: 190
[ss_social_share]